Tomasz Patelski

Tomasz Patelski

  • 10 lat doświadczenia
    Obszerna baza ponad 50 000 utworów

Początek kariery to współpraca z agencją eventową, głównie przy organizacji imprez firmowych – gali, otwarć, premier i jubileuszy. To tutaj nauczyłem się profesjonalnego i pełnego pasji podejścia do każdego zlecenia. Praktycznie wszystkie realizacje przez te lata zaowocowały kolejnymi klientami, nie tylko tymi biznesowymi.

Wesele polsko-francuskie? S’il vous plaît!
50-tka męża? Z przyjemnością!
Studniówka na 200 osób? W to mi graj!

Uwielbiam to, co robię. Muzyka od zawsze była moją pasją i cieszę się, że w pracy zawodowej mogę to wykorzystywać. Pracuję kreatywnie, więc wymaga się ode mnie nieustannej pomysłowości. Stawiam na niestandardowe, wyróżniające się połączenia i estetyczne wykonanie.

  • Ponad 400 zagranych imprez
    100% zaangażowania w każdy event

Szeroki repertuar muzyczny, od klasycznego jazzu, aż po najnowsze trendy, pozwala mi na dokładne dopasowanie się do Państwa wymagań. Nieustannie inspiruję się nowymi gatunkami, a moim celem jest tworzenie naprawdę wyjątkowej oprawy muzycznej

Praca DJ-a to nieustanny rozwój. W gronie stu słuchaczy możemy wyodrębnić przynajmniej tyle samo różnych gustów. Dlatego nauczyłem się słuchać klientów, obserwować ich gości, interpretować zachowania i przekładać to na dobór muzyczny.

Po godzinach…

Pasjonat motoryzacji, siatkarz amator, stale zafascynowany dobrym rockowym graniem. Dog lover. Pozytywnie nastawiony do życia, pełen energii i entuzjazmu.

design by momstudio.pl